Promocja!

WISC®-V, **Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte

Original price was: 99.00 zł.Current price is: 29.99 zł.

Poprzednia najniższa cena: 29.99 .

Kategoria:

Opis

Kurs w sprzedaży w formie dostępu do nagrań. Linki aktywne 60 dni od zakupu.

 

Możliwośc zaliczenia praktyk studenckich- kontakt telefoniczny tel. 534 515 896

 

Ważne!! Zanim wykupisz moduł praktyk sprawdź czy twoja uczelnia honoruje praktyki on-line

 

WISC®-V, **Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte

to **najnowsza wersja najpopularniejszego narzędzia do pomiaru inteligencji. **Skala została tak zmodyfikowana, aby pozwalała na uzyskanie pełniejszego obrazu zdolności dziecka. WISC-V to narzędzie przeznaczone do diagnozy indywidualnej, służące do oceny inteligencji u dzieci w wieku od 6 do 16 lat (6;0–16;11).
WISC®-V składa się z 21 testów. Pozwala na obliczanie Ilorazu Inteligencji w Skali Pełnej (FSIQ) oraz 13 innych wskaźników złożonych. Elastyczna forma narzędzia pozwala na dostosowywanie zakresu badania do potrzeb. Wielość wskaźników, i co za tym idzie, dostarczonych informacji, umożliwia wszechstronne określanie silnych i słabych stron badanego.
Niewerbalny test inteligencji.

 

Prowadząca warsztaty

mgr Małgorzata Kosak

psycholog, psychoterapeuta

 

 

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła Całościowe Podyplomowe szkolenie w podejściu systemowo – psychodynamicznym przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego organizowane przez Klinikę Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Collegium Medicum UJ w Krakowie. Pracuje jako diagnosta i psychoterapeuta w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dzieci i młodzieży, a także systemową terapię rodzin. Od wielu lat prowadzi dziecięce grupy terapeutyczne zarówno dla młodszych dzieci jak i starszych. Współpracuje z Pracownią Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, prowadziła badania normalizacyjne i walidacyjne narzędzi diagnostycznych takich jak: Skala Inteligencji i Rozwoju IDS – 2, Skala Inteligencji Wechslera dla dzieci – wersja V. Obecnie współpracuje z Pracownią nad dostosowaniem do polskich warunków testu komputerowego EXAT, który będzie służył diagnozy ADHD u dzieci.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WISC®-V, **Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci – wydanie piąte”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz