Promocja!

Szkolenie z zakresu praktycznego wykorzystania Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2

Original price was: 99.00 zł.Current price is: 49.00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 49.00 .

Kategoria:

Opis

Szkolenie z zakresu praktycznego wykorzystania Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2

 

Data 05.04.2023 r.

Dostęp 60 dni.

Możliwośc zaliczenia praktyk studenckich- kontakt telefoniczny tel. 534 515 896

 

Ważne!! Zanim wykupisz moduł praktyk sprawdź czy twoja uczelnia honoruje praktyki on-line

 

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z zakresu praktycznego wykorzystania Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2. Podczas najbliższego szkolenia zostanie dokonana analiza wyników inwentarza, przedstawionych w zadaniach, które zostały przesłane do uczestników wcześniejszego warsztatu. Następnie na ich podstawie zostaną opracowane opinie psychologiczne. Uczestnicy szkolenia będą mieli szansę aktywnie włączyć się w analizę profili oraz sporządzanie opinii. Nadto zostaną zaprezentowane modele różnorakich profili przedstawiających m.in. psychopatologię osobowości oraz jej brak. Do zobaczenia podczas szkolenia.

 

mgr Andzej Szwedo

 

Absolwent dwóch uczelni wyższych. Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II ukończył jednolite studia magisterskie z zakresu psychologii, o specjalności klinicznej. Po ich zakończeniu kształcił się, studiując psychologię podyplomowo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze prywatnym oraz publicznym. Wieloletni pracownik Specjalistycznego Szpitala w Branicach. Pracując w Oddziale Psychiatrii Ogólnej, w tym w pododdziale Psychiatrii Sądowej, pomagał osobom dorosłym i młodzieży w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych. Od kilku lat zajmuje stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, gdzie diagnozuje i opiniuje całe rodziny oraz osoby nieletnie. Od samego początku pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej. Swoje umiejętności psychologiczne i psychoterapeutyczne doskonali, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szkolenie z zakresu praktycznego wykorzystania Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz