Promocja!

Narcystyczne zaburzenia osobności, zaburzenia osobowości borderline

Original price was: 99.00 zł.Current price is: 49.00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 49.00 .

Kategoria:

Opis

 Narcystyczne zaburzenia osobności, zaburzenia

osobowości borderline

 

 

Zajęcia = on-line platforma ZOOM

Dostęp = 60 dni

Możliwośc zaliczenia praktyk studenckich- kontakt telefoniczny tel. 534 515 896

 

Ważne!! Zanim wykupisz moduł praktyk sprawdź czy twoja uczelnia honoruje praktyki on-line

 

Pacjenci z zaburzeniami osobowości stanowią nadal największą grupę pacjentów poszukujących pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. W tej grupie rozpoznanie zaburzeń narcystycznych jest wiodące, obejmuje ponad 30% wszystkich pacjentów z zaburzeniami osobowości.

Wokół narcystycznych zaburzenie osobowości narosło wiele nieporozumień opartych na stereotypach czy uproszczeniach. Nie ma wątpliwości że istotą tego zaburzenia zaburzenie  pomimo pozytywnej fasady osiągnięć jest głębokie cierpienie tych pacjentów.

Zaburzenia osobowości borderline  to z kolei to grupa pacjentów wokół których nadal utrzymuje się aura tajemniczości  czy swoistego zagrożenia. Spotykamy się z opiniami o „nieuleczalnoności” tej grupy pacjentów czy wręcz braku wskazań do terapii ze względu na głębokość uszkodzenia.

Szkolenie ma za zadanie uporządkować wiedzę na temat zaburzeń osobowości szczególnie narcystycznych i zaburzenie osobowości borderline w oparciu o najnowsze ustalenia diagnostyczne oraz własne doświadczenia psychoterapii pacjentów z rozpoznaniem zaburzeń osobowości.

Prowadzący

dr hab. Lech Żukowski

Psycholog, psychoterapeuta, doktor nauk prawnych. W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuje podeście integracyjne. Ukończył m. in. Uniwersytet SWPS w Warszawie na wydziale psychologii, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego- studia podyplomowe z zakresu psychoterapii.

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej młodzieży i dorosłych ze spektrum: – zaburzeń nerwicowych, związanych ze stresem i pod postacią somatyczną (m .in. zaburzenia lękowe, PTSD, zaburzenia adaptacyjne), zespołów behawioralnych (m. in. zaburzenia odżywania), zaburzenia osobowości (zaburzenia preferencji seksualnych i identyfikacji płciowej), terapia wspierająca osób z zaburzeniami nastroju (depresja, CHAD). Pracuję też w języku angielskim.

Lech Żukowski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Narcystyczne zaburzenia osobności, zaburzenia osobowości borderline”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz