Promocja!

Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2 3 BLOKI PROMOCJA !!!!

Original price was: 299.00 zł.Current price is: 149.00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 149.00 .

(1 opinia klienta)
Kategorie: ,

Opis

Szkolenie z zakresu praktycznego wykorzystania Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI®-2

 

 

Możliwośc zaliczenia praktyk studenckich- kontakt telefoniczny tel. 534 515 896

 

Ważne!! Zanim wykupisz moduł praktyk sprawdź czy twoja uczelnia honoruje praktyki on-line

 

interaktywne zajęcia

 

 

Data kursu:

Dostęp do nagrań 90 dni

 

Zapraszamy wszystkich na trójmodułowe szkolenie dotyczące Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2. Podczas pierwszego modułu będą mogli Państwo zapoznać się m.in. z historią inwentarza, z jego formami i konstrukcją, z ego skalami i podskalami, ze sposobem prowadzania badania oraz metodą obliczania wyników.

Druga część szkolenia skupiona będzie na metodach przekształcania wyników ilościowych w jakościowe, interpretacji uzyskanych wyników, formułowaniu wniosków z diagnozy, sposobie tworzenia opinii.

Podczas udziału w trzecim module będę mieli Państwo możliwość przećwiczyć w praktyce nabytą wiedzę i umiejętności poprzez samodzielną analizę wyników, ich interpretację oraz samodzielne sporządzenie opinii.

 

 

Prowadzący szkolenie

mgr Andzej Szwedo

 

 

 

Absolwent dwóch uczelni wyższych. Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II ukończył jednolite studia magisterskie z zakresu psychologii, o specjalności klinicznej. Po ich zakończeniu kształcił się, studiując psychologię podyplomowo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze prywatnym oraz publicznym. Wieloletni pracownik Specjalistycznego Szpitala w Branicach. Pracując w Oddziale Psychiatrii Ogólnej, w tym w pododdziale Psychiatrii Sądowej, pomagał osobom dorosłym i młodzieży w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych. Od kilku lat zajmuje stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, gdzie diagnozuje i opiniuje całe rodziny oraz osoby nieletnie. Od samego początku pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej. Swoje umiejętności psychologiczne i psychoterapeutyczne doskonali, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

1 opinia dla Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2 3 BLOKI PROMOCJA !!!!

  1. EH (zweryfikowany)

    Bardzo polecam,nie tylko duża dawka teorii,ale przede wszystkim mega dawka praktycznego zastosowania (co rzadko się zdarza w kursach on-line). Prowadzący w bardzo przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i swoimi umiejętnościami.Naprawdę warto 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz