Promocja!

Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości MMPI®-2 Moduł zaawansowany

Original price was: 199.00 zł.Current price is: 99.00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 99.00 .

(1 opinia klienta)
Kategoria:

Opis

Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz

Osobowości MMPI®-2

Moduł zaawansowany

Zakup promocyjny z dostępem do nagrań z I części Wprowadzenia do testu MMPI®-2

 

Zapraszamy do udziału w pogłębionym szkoleniu w zakresie stosowania Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2. Szkolenie przewidziane jest dla osób, które już pracują z testem lub odbyły podstawowe szkolenie w zakresie posługiwania się Inwentarzem, znają jego konstrukcję, charakterystykę skal, sposób prowadzenia badania, potrafią tworzyć wyniki ilościowe. Szkolenie zaawansowane skoncentrowane będzie na metodach przekształcania wyników ilościowych w jakościowe, interpretacji uzyskanych wyników, formułowaniu wniosków z diagnozy, sposobie tworzenia opinii, formach przekazania informacji o wynikach osobie badanej oraz implikacji uzyskanej diagnozy. Obecne będą przykłady profili, ich interpretacje oraz stworzone na ich podstawie opinie psychologiczne.

 

UCZESTNICY: Szkolenie jest przeznaczone dla psychologów oraz studentów psychologii, absolwentów jednolitych studiów magisterskich, znających tę metodę diagnostyczną lub chcących się nauczyć posługiwania i interpretacji MMPI-2.
Na szkoleniu będą przedstawione także zasady posługiwania się najnowszą wersją MMPI-2
Zapraszamy też studentów psychologii jednolitych studiów magisterskich.

UWAGA: W przypadku studentów potrzebny jest skan zaświadczenia o byciu studentem

Prowadzący

mgr Andrzej Szwedo

Absolwent dwóch uczelni wyższych. Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II ukończył jednolite studia magisterskie z zakresu psychologii, o specjalności klinicznej. Po ich zakończeniu kształcił się, studiując psychologię podyplomowo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze prywatnym oraz publicznym. Wieloletni pracownik Specjalistycznego Szpitala w Branicach. Pracując w Oddziale Psychiatrii Ogólnej, w tym w pododdziale Psychiatrii Sądowej, pomagał osobom dorosłym i młodzieży w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych. Od kilku lat zajmuje stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, gdzie diagnozuje i opiniuje całe rodziny oraz osoby nieletnie. Od samego początku pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej. Swoje umiejętności psychologiczne i psychoterapeutyczne doskonali, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

 

1 opinia dla Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości MMPI®-2 Moduł zaawansowany

  1. Anna (zweryfikowany)

    Szkolenie bardzo ciekawe. Prowadzący posiada dużą wiedzę, którą w przystępny i ciekawy sposób dzieli się z uczestnikami. Interesujące przykłady. Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane od strony technicznej.
    Wyniosłam z tych zajęć bardzo dużo cennej wiedzy.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz